Garantili Alexa Rank Hizmeti

 
Garantili Alexa Rank Hizmeti
 
- Hizmetimiz Web adresinizin Alexa Dünya Global Rank seviyesini en iyi yerlere getirme amacıyla sunulan bir servistir.
- Hizmetten yararlandığınız zaman ilk ay içerisinde gözle görülür şekilde Alexa Dünya Global Rank seviyenizin en iyi şekilde düştüğünü gözlemleyeceksiniz.
- Hizmetimizi çok özel yöntemlerle uygulamakta ve en etkili şekilde sonuç alma prensibiyle sunmaktayız.
- Hizmetimizden en faydalı ve randımanlı şekilde sonuç almak istiyorsanız 3 AYLIK süre ile kullanmanızı önermekteyiz.
- Hizmetimizden faydalanabilmeniz için "web sitenizin Alexa Global Rank değeri almış olması gerekmektedir."
- Hizmete aylık süreçlerde devam etmemeniz durumunda Alexa Dünya Global Rank değerinizin gerilemesi muhtemel sonuçlar dahilinde olacaktır.
 
Nasıl Sipariş Vereceğim?
Aşağıdaki paket türleri içerisinde hangisinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişim bilgilerimizden öncelikli olarak irtibat kurunuz. Sonrasında seçtiğiniz Alexa Global Rank paketi için vereceğimiz ödeme bilgilerimizden birine ödeme yapmanız gerekmektedir.
 
Hizmet Ne Zaman Aktif Olur?
Ödemesini yaptığınız Alexa Global Rank paketi en kısa süre içerisinde aktif olarak tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.
 
Alexa Global Rank Değerimin Düştüğünü Nasıl Gözlemleyeceğim?
Alexa Global Rank değerinizi sitenize koyacağınız Alexa rank kutucuğundan ya da  www.alexa.com adresinden sorgulatarak Global Rank "Dünya" sıralamanızın düştüğünü gözlemleyebilirsiniz.
 
 
 
İrtibat için mail adresimiz: bilgi@alexatrafik.net
Müşteri Gsm Destek Hattı: 0544 226 57 40
 
ALPNET REKLAM VE İNTERNET HİZMETLERİ
 
 
 
ALEXA NEDİR?
 

Alexa Amazon.com tarafından kurulmuş sitelerin popülaritesini yansıtma amacı güderek işleyen bir sıralama mekanizmasıdır. Birçoğu tarafından ciddiye alınsada Alexa sanılanın aksine bazı sitelere gerekli değeri vermemekte, Dünya ve ülke sıralamalarını doğru şekilde yansıtmamaktadır.

Reklam amaçlı çalışan birçok kurum ve kuruluş alexa değerlerini kıstas almakta, reklam verme konusunda da bu değerlere itibar göstermektedir. Bir siteye ne kadar kişinin girdiği ve o siteye giren kişilerin istatistik raporları alexa ile bazen uyuşmamakta ve Alexa değerinin düşmesi gerçekleşmemektedir. Hatta bazı zamanlar Global dünya sıralamasında düşüşler olabilmekte ve ülke sıralamasında da gerilemeler yaşanabilmektedir.

Alexa' nın nasıl düşürüleceği konusuna gelince sizlere önerebileceğimiz en etkili yöntemler aşağıda sıralanmıştır.

1- Alexa Toolbar kurulumu ile web sayfasının sıralamasını alexada düşürebilirsiniz. Alexa Toolbar kurulumunu kesinlikle önermekteyiz çünkü alexa toolbar kurulu bilgisayarlardan girilen sitelerin alexa değerleri daha çabuk düşmektedir. Alexa Toolbar indirmek için TIKLAYIN !

2- Sitenizde Alexa ile ilgili yazılara yer verin ve alexa rank butonları ekleyin

3- Kendi ülkeniz ya da bölgenizle ilgili sitelerden bağlantı alın

4- Alexa düşürme yöntemleri konusunda en etkili yöntem ise; sitenizi devamlı güncel tutun ve okuyucu kitlesine hitap eden yazılar yayınlayın bu sayede alexa ya en çok etki edecek bu yöntemle alexa değeriniz iyi yönde düşecektir.

 

Alıntı: http://www.alpnetajans.com/makale/alexa-dusurme-yontemleri

 

ALPNET AJANS