BİZLER İÇİN BİR KOLAYLIK

gençerdal otocam

Konya’da oto cam denildiğinde akıllara gelen ilk firma Genç Erdal Oto Cam firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön plan da tutan şirket, oto cam alanın birçok çeşidi ile karşımıza çıkmaktadır. Bunlar lamine cam, temperli cam, cam filmleri ve kaput koruma filmleridir. Piyasada bulunan mevcut tüm marka araçların yerli ya da ithal olmak üzere camlarının stoklarında mevcut durumdadır.

Genç Erdal Oto Cam şirketi, geniş ürün yelpazesi ile Konya Şehrini bu konuda önde gelen firması konumundadır. Ürün çeşitliliği ve stoklarıyla her daim hazır olduğunu belirten şirket, müşteri memnuniyeti ön planda tutularak maliyetlerini en düşük seviyede tutarak müşterilerine en kaliteli ve ekonomik şekilde hizmeti sunmaktadırlar.

Konya’nın güvenilir firması, birçok büyük firma ile çalışarak bu sektörde ne kadar tanındığını da altını çizmiştir. Kullanılan ürünler emniyet ve güvenlik açısından önemlidir. Örneğin, lamine cam kırılma veya çatlama karşısında temperli cam gibi mukavim değildir. Ancak katmanlar arasında oluşan yapışma ve tutunma olmasından dolayı esneme özelliğine sahiptir ve herhangi bir kaza durumunda camın parçalanmasını önleyerek araçta emniyetinizi sağlan en önemli faktörlerden biridir.