Antmed Antalya Güzellik Merkezi – İple Yüz Germe İşlemi

Yüzlerinde sarkmalar meydana gelmiş olan kişiler buna çözüm aradığında Antalya güzellik merkezi uygulamalarının arasında yüz germe işlemlerinde kullanılan etkili bir yöntem olan iple yüz germe uygulamasını görmektedir. Cerrahi bir işlem olması sebebiyle pek çok kişinin çekindiği bu işlemlerde herhangi bir ameliyata gerek kalmamakta ancak uzman bir hekim tarafından işlemin yapılmasına gerek duyulmaktadır.

İple Yüz Germe Nasıl Gerçekleşir?

Güzellik merkezi olarak kendini ispatlamış bir yer olan Antmed tarafından yapılan uygulamalarda iple yüz germede yüzde yer alan dokuların askıya alınması ve istenilen yerlerde konumlandırılmasının sağlanması ile yüz germe işleminin yapıldığı görülmektedir. Acı hissedilmemesi için lokal anestezi yapılarak başlanan uygulamaların başarı oranı da oldukça yüksektir.

İple Yüz Germenin Avantajları Nelerdir?

Yüz germeye alternatif bir uygulama olarak başvurulan bir yöntem olarak iple yüz germe işlemi çok hızlı bir iyileşme sürecini içinde barındırması ve yara izleri, şişlik gibi olumsuz görüntüler oluşmadan gerçekleşmesiyle avantajlı olmaktadır. Antalya Lazer Epilasyon Antmed’in fiyat politikasıyla da iple yüz germe uygun fiyatlı bir yöntem olarak kabul edilmektedir.

http://www.antmed.com.tr

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele