Burgu Saplı Kağıt Poşet

Monopack Burgu saplı kraft çanta işletmeler tarafından yoğun şekilde tercih edilmektedir. Kraft çantalar, kraft kâğıdı adı verilen doğal görünümlü, organik bir malzemeden yapılmaktadır. Bu kâğıt türü geri dönüşümlüdür ve çevre dostudur. Kraft kâğıt poşetler dayanıklıdır, Bristol kâğıdından daha ucuzdur. Kâğıt dış yüzeyi Kraft Çantalar için baskı, ip veya kraft kâğıdına uygun olmakla birlikte çantanın sapı kâğıttan yapılabilir.

Burgu Saplı Kağıt Poşet Nerede Kullanılır?

Monopack firması çantanızı ihtiyaçlarınıza göre farklı ölçü ve ölçülerde yapabilmektedir. Kraft çantalar doğal renklerinin yanı sıra çeşitli renkte temin edilebilmektedir. Bu şık ve kullanışlı çantalar kesinlikle işinizde fark yaratacaktır. Ekonomik bir seçenek olan kraft çantalar sade ve şık çanta modelleridir.

Kraft karton poşetlerin uygulama alanları oldukça geniştir ve sadece ürünlerin taşınmasında değil, çeşitli tanıtım faaliyetlerinde de kullanılabilir. Bu çantalar favori alternatifleriniz arasında yer alacaktır.

Mağazalar, Alışveriş Merkezleri, Restaurantlar, Cafeler, Eczaneler, E-Ticaret Siteleri ve daha birçok sektörde Burgu Saplı Baskısız Beyaz Kraft Çantalar kullanılmaktadır. Yani Kağıt Poşet; Kozmetikten gıdaya, ayakkabıdan tekstile, kuyumdan zücaciyeye, fuar organizasyonlarından teknolojiye bir çok sektör tarafından uygun bütçe ve şık görünümü sebebiyle tercih edilir.

Monopack Burgu Saplı Kağıt çantalar

Baskılı ve Baskısız Çantalar

Burgu Saplı Kağıt Poşetler genellikle fuarlarda ve alışveriş merkezi gibi yerlerde ürün taşımak amacı ile kullanılmaktadır. Burgu Saplı Kağıt Poşetler diğer poşet seçeneklerine kıyasen daha çok tercih edilir. Tamamen kâğıttan üretilen bu kağıt poşetler geri dönüşümü %100 sağlanabilen bir üründür. Burgu saplı kâğıt poşetlere isteğe bağlı olarak firma logosu veya arzu edilen tasarım baskı yapılabilmektedir.

Monopack yeni kurulan dinamik bir firma olarak kısa zaman içerinde sesini duyurdu. Genç yatırımcılardan oluşan ortaklık yapısı firmayı daha enerjik hale getirdi. İşini bilen ve işini ciddiye alan personel yapısı ile müşterilerin isteklerini anında karşıladı. Monopack, siparişleri karşılayabilmek için makine parkurunu da genişletmeye ve yenilenmeye devam etti.

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek MONOPACK firması kağıt çantalar konusunda uzman kadrosu ile sahada her zaman bir numara olmanın avantajını yaşadı ve yaşamaya devam ediyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ESAS ALIYORUZ

Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini ilke edindiğini belirten firma sahipleri, en iyi reklamın müşteri referansları olduğunu, müşteri memnuniyetinin de kaliteden geçtiğine inandıklarını belirtiyor. Türkiye’nin ve Dünya’nın sayılı firma ve kurumlarına kağıt çanta tedarik eden MONOPACK, kaliteden ödün vermeyeceklerini, müşteri memnuniyetini gözeteceklerini ve insan sağlığını ön planda tuttuklarını ve buna göre üretim yaptıklarını belirtiyor.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele