Evden Eve Eşya Taşınması Ve Zorlukların Giderilmesi

İnsanların hayatlarında farklı evreler vardır. Hayatlarımızın bir bölümüne kadar ailelerimizle yaşar ancak bir noktadan sonra okul, iş veya evlilik gibi nedenlerle farklı evlere çıkarak, hayatlarımızda yeni bir döneme başlarız.

Yeni Yaşamlara Açılan Nakliyecilik

Evden eve taşınma büyük zorluklar barındırabilen, zorluklarla dolu bir süreç olabilmektedir. Zaman içerisinde oturulan evle kurulan duygusal bağın yanında, taşınması gereken eşyaların sayısı, ağırlıkları ve ebatları taşınma sırasında büyük sıkıntılar çıkartabilmektedir. Özellikle buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makineler hem ebatları hem de ağırlıkları ile sıkıntı yaşatırken, başta televizyon olmak üzere bazı eşyalar ise narin yapılarından dolayı fazladan özene ihtiyaç duymaktadır. Farklı nitelikteki eşyaların yaşanacak yeni eve taşınmasının planlanması bu yüzden çok önemlidir.

Kaliteli Hizmet

Birçok taşımacılık firması evden eve eşya taşıma işlerini daha hızlı, sorunsuz ve hasarsız tamamlamak adına kendi paketleme ve taşıma personellerini getirmektedirler. Bu şekilde uygulanan nakliye felsefesi, müşteri memnuniyetini de arttırdığı gibi, eşyaların hasar görmemesini, daha fazla işin daha kısa zamanda yapılması gibi avantajları da yanında getirir.

Özellikle ağır ve büyük eşyaların, dolapların hızlı bir biçimde sökülüp, hasarsız bir biçimde taşınması ve yerlerinde monte edilmesi, taşınacak aile ve bireylerin yeni evlerinde yeni yaşamlarına hızlıca adapte olabilmeleri için büyük bir moral kaynağı olmaktadır. Biz dijital rehber olarak bu konuda tüm güvenilir firmaları bir araya getirmeyi amaçlıyoruz.

Merhaba Arkadaşlar;

Türkiye genelinde nakliye ağı oluşturuyoruz.

– % 8-9 oranında yakıt iskontosu

– Anlaşmalı sigorta iskontoları

– Anlaşmalı şubelerden lastik iskontosu

– Gelen taleplerin ilgili şubeye yönlendirilmesi

– Kapsamlı web sitesi ve sosyal medya sayfalarımızdan ilan ve reklam kolaylığı

– Aktif WhatsApp Grubu üyeliği…

Başlıca Avantajlardır

İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki mail adresine iletişim bilgilerini göndermeleri rica olunur.

nakliyeciplatformu2003@gmail.com

İnstagram sayfamız: https://www.instagram.com/nakliyeciler__platformu/

Web Adresimiz: https://nakliyeciplatformu.com/

Talepler 20.12.2020 tarihine kadar alınacaktır.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele