Sesli Sohbet Siteleri Ve Activex Kurulumu

No Comments

Sosyal hayatınızda sürekli olarak istediğiniz şekilde muhabbet edebileceğiniz ve her şeyinizi paylaşabileceğiniz arkadaşlarınız ve çevreniz bulunmuyorsa, internet üzerinde çok daha rahat bir şekilde aradığınız kişileri bulabilirsiniz. Bu amaçla sesli sohbet gerçekleştirmek için bu kurumsal sohbet sitesi sayfası üzerinde istediğiniz kişilerle seviyeli sohbet imkanına sahip olabilirsiniz.

Sesli Sohbet Sırasında Yeni Arkadaşlar

Site üzerinde gerçekleştirdiğimiz sesli sohbet sırasında birçok yeni insanla tanışabilir ve bu insanlar ile birlikte çok seviyeli arkadaşlıklar kurabilir hatta duygusal ilişkiler sağlayabilirsiniz. Bu sayede yeni arkadaşlar ve yeni bir çevre ile birlikte yepyeni bir dünyaya adım atabilir ve istediğiniz her şeyi rahatlıkla konuşabileceğimiz bu sayfada Skype destekli ve video destekli sohbet sağlayabilirsiniz.

Canlı Ve Sesli Sohbet İçin Pratik Üyelik

Site üzerinde sesli sohbet işlemlerini canlı bir şekilde gerçekleştirmek için siteye üye girişi sağlayabilir veya misafir olarak belirli bir kullanıcı adı seçerek direkt bir şekilde girebilirsiniz. Üyelik işlemin sağlamanız ile birlikte tüm koşulları kabul ederek sesliv.com sayfasını kullanabilirsiniz.

Sitemize girdikten sonra sohbet edebilmeniz için “Activex” indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Öncelikle activex nedir? Bunun cevabını sizlerle paylaşalım. Activex internet explorer üzerinde çalışabilen web app ayarı ile windows programlarında genellikle kullanılan bir eklentidir.

Activex eklentisini sesliv.com web adresimizdeki en üst kısımda bulunan Activex İndir butonundan kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda eklentiyi nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylı bir video paylaşılmıştır. Bu videoyu izleyerek activex kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Videomuz, Sesli ve Görüntülü Chat Sohbet Sitesi Sesliv.com‘a Girip Eğlence Dünyasına ÜCRETSİZ ve ÜYELİKSİZ Katılmak İsteyenler İçin Hazırlanmış Bir Videodur. Videomuzu İzleyerek Sitemize Kolayca Giriş Yapabilir, Binlerce Yeni İnsanla Tanışıp Yeni Arkadaşlar Edinebilir, Samimi Dostluklar Kurabilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Hizmetlerimiz

Müşterilerimize sağladığımız her hizmet için gerekli profesyonelliği ve özeni göstermekteyiz. Yaptığımız tüm uygulamalarda ilk prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Hizmetlerimizi detaylı olarak incelemek için tıklayınız.

Ücretsiz Web Site Seo Analizi

Herhangi bir ücret ödemeden web sitenizin SEO analizini yaparak tüm eksikliklerini gözden geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele

Yorum Yapın