Fethiye Oto Ekspertiz Hizmetleri

Fethiye Ekspertiz Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

İkinci el araç alımlarında önem arz eden testler için fethiye ekspertiz merkezi birçok test türünde hizmet vermektedir. Dynobil güvencesi ile %100 müşteri memnuniyeti amacı ile verilen hizmetler kapsamında;

  • Motor, kaporta ve elektronik aksam gibi tamirler,
  • Araç ekspertiz testleri,
  • Araç muayenesi öncesinde bakım işlemleri hizmetleri verilmektedir.

Fethiye expertiz merkezi çok yakında egzoz emisyon ölçüm merkezini de hizmetleri arasına katmayı planlıyor.

İkinci el araç alımlarında en önemli konulardan biri aracın ekspertiz testlerinin yapılmasıdır. Bu testler sayesinde araçta var olan eksiklikler ve sorunlar tespit edilebilir. Doğru ve şüphesiz test sonuçları için fethiye oto ekspertiz merkezi Dynobil sistemlerini tercih ediyor. Sektördeki 40 yıla yakın olan tecrübesine son 10 yılda Dynobil araç test merkezi olarak devam eden fethiye oto expertiz merkezi kendi ürettiği sistemleri kullanıyor.

 

Fethiyede Ekspertiz Hizmetlerinde Kurumsal Mantık

İkinci el araçların satımında gereken testlerin yapılmasında kurumsal firmalardan hizmet almak isteyebilirsiniz. Fethiyede ekspertiz hizmeti için kurumsal mantık ile çalışa Dynobil Araç Test Merkezi sayesinde bu imkana sahipsiniz. Fethiyede expertiz firmaları içinde en köklü ve kurumsal yapıdaki merkezde araçlar için 101 nokta ve 501 nokta testleri dahil tüm testler tam doğruluk ile yapılmaktadır. Tüm bu hizmetlere ulaşabilmek için firmanın web adresi fethiyeotoekspertiz.com.tr sayfasını inceleyebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele

Yorum Yapın