İnstagram Başkasının Hikayesi Nasıl Paylaşılır?

Etiketlendiğin Hikaye Nasıl Paylaşılır?, Instagram İki Hikaye Nasıl Paylaşılır?, İnstagram Başkasının Hikayesi Nasıl Paylaşılır?, Detaylar yazımızda…

Beğendiğiniz bir videoyu veya fotoğrafı kendi hikayenizde paylaşmak istiyorsanız gönderinin altında yer alan uçak sembolünden paylaşma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bir kullanıcının hikayesini kendi hikayenizde aynı sembolü kullanarak paylaşabilirsiniz ancak ilk paylaşım yapan kişinin görüneceğini bilmeniz gerekmektedir. Takipçi Satın Alma hizmetiyle popüler olun.

Ünlü yazarların bazı sözleri, gündemde etkili olan konuları içeren önemli içerikler hikayelere taşınan konular arasında yer almaktadır. Bu sayede hesaplar arasında etkileşim artar ve takipçi sayınız da yükselir. Yüksek takipçi sayısına ulaşan hesaplar firmalar tarafından seçilerek reklam ve iş birlikleri üzerinden para kazanabilmektedir. Hesabın keşfedilmesi için etkileşimi artıracak yorum, izlenme, Instagram beğeni satın al paketlerini Sosyalgram.com adresinden kolayca temin edebilirsiniz.

Etiketlendiğin Hikaye Nasıl Paylaşılır?

Farklı bir kullanıcının hikayesini kendi hikayenizde paylaşmanın en hızlı yolu etiketlenmiş olmaktır. Paylaşım yapan kullanıcı sizin hesabınızı etiketlediyse bu gönderiyi hikayenizde paylaşmanın yolu:

  • Etiket bildirimi ile profilinize giriş yapmak
  • Mesajlaşma platformunda yer alan kullanıcı ekranına girmek
  • Etiketlenen hikayenin altına yer alan “hikayede paylaş” butonuna basmak

Etiketlendiğiniz hikayede bazı değişiklikler yapabilir filtre ve yazı ekleyerek farklılaştırılmış hikaye paylaşımı yapabilirisiniz. Hikaye paylaşımları etkileşim oranınızı da artıracağından hesabınızın popülerliğini yükseltecektir. Ayrıca Sosyalgram.com’ dan 4,99 TL’ den başlayan fiyatlarla tiktok takipçi satın al paketlerinden yararlanabilir daha fazla beğeni ile daha çok takipçiyi hesabınıza çekebilirsiniz.

Instagram İki Hikaye Nasıl Paylaşılır?

İlk olarak paylaşmak istediğiniz hikayeyi oluşturduktan sonra ekranı yukarıya kaydırarak ekleme tuşuna basıp ikinci gönderiyi hikayenize ekleyebilirsiniz. Boyutlarını ekranı büyütüp küçülterek ayarlayabilir hikayelerin içeriğini düzenleyebilirsiniz. Filtre ve çıkartma eklemek için hikaye panelini yukarı kaydırmanız yeterlidir. tüm işlemleri tamamladıktan sonra paylaş butonuna başlamalısınız.

Instagram Hikayede Fotoğraf Nasıl Paylaşılır?

Akışta yer alan + sembolüne bastıktan sonra eklemek istediğiniz fotoğrafı cihazınızdan seçebilir ya da kamerayı açarak yeni bir fotoğraf çekebilirsiniz. İstediğiniz düzenleme, ekleme ve kişi etiketleme işlemlerinden sonra hikayenizi paylaşabilirsiniz. Hikayelerinize gelen yorumlar ve beğeniler etkileşiminizi artıracaktır. Bu sayede hesabınızın popülerliği de artmaya başlamaktadır. Sosyalgram.com adresinde yer alan Inatagram paneli içinden size en uygun takipçi, izlenme, yorum ve Buy instagram followers paketlerini belirleyebilir gerçek hesaplarla etkileşim oranınızı hızlıca artırabilirsiniz.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele