İstanbul Evden Eve Nakliyat

  • 2 Kasım 2021
  • SEO

Ev taşıma hiç sevmediğimiz bir durum olsa da henüz kendi evimiz olmadığı için zaman zaman çeşitli nedenlerle ev değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Bu aşamada çoğu zaman nakliyat firmalarıyla sorun yaşıyoruz. Kimi zaman hizmet kalitesi, kimi zaman istenen fiyatlar canımızı sıkıyor. Özellikle de verdiğimiz paranın karşılığını alamamak hüsran yaşamamıza neden oluyor.

Son ev taşımamızda da bütün bu hislerle önceki çalıştığımız nakliyat firmalarından farklı bir firma arayışına giriştik. İnternette evden eve nakliyat firması şeklinde araştırma yaparken Pointer Nakliyat adlı firmayla karşılaştık.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Detaylıca hazırlanmış, hizmetlerine dair her detaya yer veren bir siteleri vardı ve müşterilerini önceledikleri, kaliteyi, güvenilirliği, uygun fiyatı esas aldıkları belirtiliyordu. İletişim numaralarından aradık ve Evden Eve nakliyat ihtiyacımız olduğunu belirttik. Son derece sıcak bir karşılamayla karşılaştık.

Kaba taslak verdiğimiz bilgiler eşliğinde bizi bilgilendirdiler. Daha net detaylar için evimize ekspertiz gönderebileceklerini belirttiler ve kabul ettik. Ekspertiz gelip inceleme yaptı ve fiyat teklifi oluşturdu. Piyasadaki ortalama fiyatlarda bir teklif yaptılar ama artı olarak eşyalarımız sigortalanacak, paketleme yapılacak, mobilyalarımız demonte edilecek, yeni evimizde de aynı şekilde kurulumları yapılacaktı.

Sorunsuz İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Detaylara göre bir İstanbul evden eve nakliyat sözleşmesi imzaladık ve taşınma günü eşyaları ambalajlamadan taşımaya, araca yüklemeden yeni evimizde eşyaların dairemize taşınmasına, eşyaların yerleştirilmesinden son kontrollere kadar her aşamayı başarıyla yürüttüler. Bize de sorunsuz ve hızlı bir taşınma deneyimi yaşattılar. Her şey için teşekkürler Pointer Nakliyat.

www.pointernakliyat.com

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele