Etkili Senaryolarla Tanıtım Filmi Çekimleri

  • 6 Kasım 2021
  • SEO

Video çekim ekibimiz markanızı ve şirket vizyonunuzu ve bu proje için ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışırken sürecimiz başlar. Senaryo oluşturmadan son kesime kadar her şeyle ilgilenebiliriz veya tercih ederseniz, sürecin her bölümünde sizde yer alabilirsiniz. İlk büyük adım, senaryo yazımı ve tüm proje için bir taslak oluşturmaktır. Bu komut dosyası, tanıtım videosu için yol gösterici bir güç olacak ve son ürünün istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamasını sağlayacaktır.

Senaryo için onayınızı aldıktan sonra, çekime başlama zamanı!

Ekibimiz, videonuzu olabilecek en iyi hale getirmek için son teknoloji kameralarımızı ve ekipmanlarımızı kullanacaktır. Profesyonel kalitede videolar çekmek için yaratıcılığın ve teknik deneyimin birleştiği ekibimizin gerçek gücü budur. 4K özellikli HD kameralarımız, 360 derece çekim için drone’larımız ve ses ekipmanımız şirketinizin kimliğini ortaya çıkarmak ve tanıtmak için profesyonelce çalışmaktadır.

Çekimi bitirdikten sonra videonuz post prodüksiyon aşamasına geçecektir. Dijital efektler, metin, seslendirme ve daha fazlasını ekleyerek videounuz’u şahane hale getiriyoruz. Hedeflerinizi göz önünde bulundurduğumuz ve video çekimlerinizi hayata geçirdiğimiz için post prodüksiyon aşaması genellikle en heyecan verici kısım olabilir. Kaba bir kesim oluşturacağız ve ardından videonun anlatımını sonlandırmak için sizinle işbirliği yapacağız. Bunu elde ettikten sonra, editörlerimiz videoyu web kullanımı için optimize edilmiş ve zamanında ve bütçeniz dahilinde teslim edilen dikkat çekici ve ilgi çekici bir ürün haline getirecektir.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele