Boğazda Teknede İftar

  • 7 Kasım 2021
  • SEO

İnsanların huzur bulduğu manevi duyguların en üst seviyeye çıktığı dostlarla, veya sevdiklerinizle beraber sıcak bir ortamda yemek yemenin en keyif alındığı zamanlardan biri de Ramazan ayıdır. Boğazda teknede iftar ile hem karınınız hem de ruhunuz doyacaktır. Teknede gelecek misafirler için hazırlanmış birbirinden lezzetli yemekler, muntazam şık olan masa, en önemlisi de boğaz ve deniz manzarasıyla müthiş atmosferde iftar yapmak oldukça keyifli olacaktır.

Muhteşem Manzarasıyla Boğazda Teknede İftar

Şehir dışından ya da yurt dışından gelecek dostlarınızla keyifli zaman geçirmek, huzur veren ilahi ve müzikler dinlemek ve deniz manzarasıyla sohbet etmek dostlarınız için muhteşem bir sürpriz olacaktır. Belirli kalkış noktaları olan kiralık teknelerde iftar yemekleri yenirken bir yandan fasıl eşliğinde ramazan eğlenceleri düzenlenmektedir. Misafirleri ağırlamanın en güzel ve şık yolu olan teknede iftar tüm müşterilerin beğeneceği bir seçenek olmaktadır.

Boğazda Teknede İftar ile Huzurlu Saatler

Yemek yerken manzara izlemek herkesin mutluğuna mutluluk katar. Hele de bu manzara boğaz manzarasıysa bu mutluluk daha da çok katlanır. Müzik yayını tüm tekneye duyulacak şekilde ayarlanmaktadır. Müşterilerin çok ilgi gösterdikleri tekneden iftar yemekleri için önceden rezervasyon yaptırmak gerekmektedir. Hava koşullarına göre açık ya da kapalı salonlarda yemekler yenmektedir. Hava şartları kötü olduğunda gerekli korunaklı düzenlemeler yapılmakta ve yemekler iptal edilmemektedir. Fiyatlar son derece makul seviyelerde tutulmaktadır. Çocuk misafirler için ayrıca indirim yapılmaktadır.  Tüm detaylı bilgiler ve rezervasyon için müşteri hizmetlerinin aranması yeterlidir.

https://www.lufer.com.tr/

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele