Kır Düğünü Organizasyonu

Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi olan kır düğünleri artık konsept ışığında hazırlanıyor. Düğünün yapılacağı mekanın dekorasyonu, mekanda kullanılan masa ve sandalyeler uyum bütünlüğünü sağlaması için özenle tercih ediliyor. Kusursuz bir kır düğünü isteyenler genellikle organizasyon firmasıyla anlaşma yapıyor. Çünkü düğün organizasyonlarında dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor. Bu detayların eksiksiz olarak yerine getirilmesi ise hem gelin hem de damat için zor olabiliyor. Düğün telaşını hafifletmek, gelin ve damat için özel organizasyon düzenlemek artık Nisa Organizasyon ile oldukça kolay. Firma, sektörde bulunduğu süre boyunca bilgi ve birikimlerini geliştirme imkanına sahip olarak günümüzde farklı konseptlerle organizasyon hizmeti veriyor.

Kır düğünü, doğayla iç içe olmayı sevenlerin vazgeçemediği bir seçim oluyor. Ağaçların ve çimenlerin içinde abartıdan uzak, sade ve ferah bir düğün için kır düğünü konsepti tercih ediliyor. Kır düğünü organizasyonu için takip edilmesi gereken bazı aşamalar bulunuyor.

 • Kır düğünü için mekan seçimi
 • Davetli sayısı
 • Hava koşulları
 • Alan genişliği
 • Dekorasyon seçimi

Düğün organizasyonu için öncelikle mekan seçimi yapılmalıdır. Firma, mekan seçiminde yardımcı olmaktadır. Fakat firmanın seçeneğiyle birlikte müşteri seçenekleri de değerlendirilmektedir. Düğün için mekan seçimi yapıldıktan sonra alan genişliği göz önünde bulundurulmalıdır. Mekan, alan ve davetliler birbirini etkileyen faktörlerdir. Davetli sayısı fazla olan organizasyonlarda alan genişliği önemlidir. Davetli sayısı belirlenmeli, organizasyon için dekorasyon seçimi yapılmalıdır.

Organizasyonlar İçin Masa ve Sandalye Seçimi

Organizasyonların en önemli parçası masa ve sandalyelerdir. Masa ve sandalye seçimi önemlidir. Organizasyon detayları belirlendikten sonra konsepte uygun seçim yapılmalıdır. Masa ve sandalyeler plastik, metal ve ahşap malzemelerle üretilmektedir. Firmada farklı tasarımlarda ve özelliklerde masa sandalye bulunmaktadır. Düğün, kına, nişan, sünnet gibi organizasyonlar için farklı tasarımlarda masa ve sandalyeler bulunmaktadır. Firmanın ürün çeşitliliği geniştir. Davet sahibinin onayı alınarak masa ve sandalye tercihi yapılır. Firma, masa sandalye kiralama üzerine de hizmet vermektedir. Firmanın sunduğu kiralama hizmetinin detayları:

 • Yuvarlak masa kiralama
 • Nişan masası kiralama
 • Nikah masası kiralama
 • Kokteyl masası kiralama
 • Lake sandalye kiralama
 • Tiffany sandalye kiralama

Organizasyon ve kiralama üzerine hizmet veren firmada farklı kiralama seçenekleri bulunmaktadır. Sadece masa, sadece sandalye veya masa ve sandalye kiralamak oldukça kolaydır. Farklı tasarımlarda kullanıma sunulan masa ve sandalyelerin süslemesi konsept doğrultusunda yapılmaktadır. Söz, nişan, kına, düğün, sünnet gibi özel günler için gerekli masa sandalyeler güvenle temin edilebilir. Firmanın tercih edilen kiralama hizmetlerinin başında tiffany sandalye kiralama yer almaktadır. Şık ve modern tasarımlı sandalyeler her bütçe için uygundur.

Organizasyon ve Kiralama Fiyatları

Nisa Organizasyon geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır. Bilgi ve birikimleri doğrultusunda profesyonel çalışmalar yapan firma aynı zamanda bütçe dostu çalışmalarla hizmet vermektedir. Özel gün ve davetler için organizasyon paketleri bulunmaktadır. Bu paketler farklı içeriğe sahiptir. Paket içerisinde bulunan hizmetlerde çıkarma veya ekleme yapılabilir. Paketler farklı içeriğe sahip olduğu gibi paket fiyatları da farklılık göstermektedir.

Kiralama alanında da hizmet veren firma her bütçeye uygun masa ve sandalye kiralama hizmeti vermektedir. Kiralama işleminde fiyatlar saatlik olarak belirlenmektedir. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet veren firma %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Organizasyon ve kiralama işlemlerinde tüm malzemeler firmada görevli ekip tarafından yerleştirilir, düzenlenir. Organizasyon bitiminde eşyalar ekip tarafından toplanır. Böylelikle eşyaların güvenliği sağlanır, davet sahibine ekstra sorumluluk yüklenmez. Kusursuz organizasyon için firma seçimi yapmak isteyenler Nisa Organizasyon ailesinin çalışmalarını inceleyebilir. Profesyonel destek almak her zaman süreci kolaylaştıracaktır.

Kaynak: www.nisaorganizasyon.com

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele