İstanbul’da profesyonel petek temizleme hizmetleri

Petek temizleme fiyatları

Peteklerin alt kısımlarında ısınma problemine yol açan tortu ve katı atık maddeler aynı zamanda doğalgaz fatura tutarının’ da bir hayli yüksek gelmesine sebep olmaktadır. Petek tesisatının temizlenerek bakımının yaptırılması peteklerin ısı artışı göstermesine, doğalgaz yakıtından ise tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Petek temizliği makine ve kimyasallı olarak tesisat bakımlarınızı gerçekleştirmektedir. Makine peteklerin yerinden sökülmesine gerek kalmadan temizlik işlemini başarı ile hallederek ortamın kirlenmesine engel olmaktadır. Petek tesisatı temizleme işlemi doğalgaz faturasından yüzde 40 tasarruf edilmesini sağladığı gibi ısı artışında da olumlu etkiler bırakmaktadır. Her yıl kombi bakımı yaptırmak ise kombinin ömrünü uzatarak arıza yapma durumunu ortadan kaldırır. Petek temizleme ekiplerimiz sizlere bu konuda profesyonel ekipleri ile hizmetinizdedir.  Firma olarak makineli ve kimyasallı petek yıkama makineler ile radyatörlerin temizlenmesini gerçekleştirerek ısı yükseltme ve  fazla yakıt tüketiminin önüne geçilmesini hedefliyoruz.

Yer olarak İstanbul  bölge servis görevini üstlenerek müşteri potansiyelini arttıran firmamız her türlü tesisat işlerinizi itina ile gerçekleştirmektedir. Kış aylarında petek temizliği üzerine yoğunlaşarak uzmanlaşmış dev kadromuz ile haftanın tüm günleri 7/24 hizmetinizdeyiz. Sistemin içerisinde oluşarak tortu, çakıl ve kum gibi maddeler petek ve kombinin tıkanarak suyun geçişini engellemesi üzerine ısı artışında düşüş kombi doğalgaz faturasında ise yükselme görülmektedir.

Bu  durumda tesisat temizliği çok çok önemlidir. Temizlik sonrasında fark edilir ısı yükselişi gözlemlenmektedir. Radyatör temizleme işlemlerini kimyasal ve makineli olarak yaparak en verimli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Kombi petek temizliği sizlere hafta içi yada hafta sonu fark etmeksizin hizmet vermektedir. Radyatörlerin özellikle alt kısımlarında oluşan soğukluk peteklerin içlerinde oluşan maddelerden kaynaklanmaktadır. Bu durumun asıl nedeni ise yaz aylarında kullanılmayan peteklerin altına çöken su ile birlikte tortu, kum gibi maddelerin dibe çökmesinden kaynaklanıyor olmasıdır.

Diğer Yazılar

Bütün makaleleri incele